MAJOWE SŁONECZKO
NOCLEGI NAD MORZEM

Jeśli interesuje Was wypoczynek z dala od miejskiego hałasu i tłumów wczasowiczów, przyjedźcie do nas. Świbno, koło Gdańska (do miasta ok. 25 min samochodem), to oaza spokoju i doskonałe miejsce letniego wypoczynku. Sprawia to m. in. bliskość Wisły (ok. 100m od naszej posesji) oraz bliskość morza (ok. 40 min. spacerkiem przez pięknie zalesioną okolicę).

Atrakcje turystyczne to: wędkowanie, obcowanie z nadmorską przyrodą, zbieranie bursztynu, ścieżki rowerowe i piesze, grzybobranie i wiele innych.

Nasza miejscowość , z uwagi na swoje usytuowanie, jest również doskonałą „bazą wypadową”, dla osób lubiących zwiedzanie i wycieczki po muzeach i miejscach historycznych: Gdańskie stare miasto, molo w Sopocie, oceanarium i statki w Gdyni, Krynica Morska, zamek krzyżacki w Malborku – to miejsca, których reklamować nie trzeba, a od których dzieli nas stosunkowo niewielka odległość.


Dysponujemy następującymi obiektami do wynajęcia:

1. Domek nad garażem ok. 25m2 ( max.6 miejsc noclegowych ). Składa się z jednego pomieszczenia z wydzielonym aneksem kuchennym oraz łazienki z ubikacją. Do spania są dwie rozkładane wersalki oraz duży materac na antresoli. Do wyposażenia domku należą: kuchenka gazowa (dwupalnikowa), lodówka, garnki, naczynia i przybory kuchenne niezbędne do samodzielnego przygotowywania posiłków, stół z czterema krzesłami, komoda, telewizor, na tarasie krzesła i stół z parasolem do wypoczynku.

Cennik:
1-4 osoby – 200zł/doba
5 osób – 220zł/doba
6 osób – 240zł/doba


Galeria: Domek 1
2. Piętrowy, całoroczny domek z kominkiem ok. 45m2 ( max. 8 miejsc noclegowych). Na piętrze znajdują się dwie sypialnie (po 3 pojedyncze łóżka). Na parterze jest duży salon (stoi tu duża rozkładana sofa) z otwartą kuchnią oraz łazienka z ubikacją. Do wyposażenia domku należą: kuchenka gazowa (czteropalnikowa), garnki, naczynia i przybory kuchenne niezbędne do samodzielnego przygotowywania posiłków, lodówka, stół z sześcioma krzesłami, szafa, telewizor, kominek (drewno w cenie). Na zewnątrz duży drewniany stół z parasolem i ławkami do wypoczynku.

Cennik:
1-4 osoby - 250zł/doba
5 osób – 270zł/doba
6 osób – 290zł/doba
7 osób – 310zł/doba
8 osób – 340zł/doba


Galeria: Domek 2
3. Parterowy domek całoroczny ok. 30 m2 (max. 6 miejsc noclegowych). Domek składa się z jednej niezależnej sypialni (dwa pojedyncze łóżka), salonu (stoi tu duża rozkładana sofa) z otwartą kuchnią i dużej antresoli (dwuosobowy wygodny materac). Do wyposażenia domku należą: kuchenka gazowa (czteropalnikowa), garnki, naczynia i przybory kuchenne niezbędne do samodzielnego przygotowania posiłków, lodówka, stół z czterema krzesłami ( plus dwa taborety), szafa, telewizor. Na zewnątrz duży stół z sześcioma krzesłami osłonięty żaglem do odpoczynku.

Cennik:
1-4 osoby – 260zł/doba
5 osób – 280zł/doba
6 osób – 300zł/doba


Galeria: Domek 3
Teren, na którym znajdują się obiekty jest ogrodzony, nie ma więc obaw o rzeczy osobiste i auta. Osoby wynajmujące mają do dyspozycji duży ogród z altaną. Do woli mogą korzystać z grilla i organizować ogniska. Dla dzieci jest przygotowany plac zabaw z huśtawką , zjeżdżalnią oraz piaskownicą.

Rezerwacji należy dokonywać telefonicznie pod nr 501 261 465 lub 58 323 93 81. Warunkiem rezerwacji jest wpłacenie zadatku w wysokości 20% całej kwoty (w przypadku rezygnacji nie podlega on zwrotowi).

Pobyt zwierząt do uzgodnienia.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY


Galeria: Otocczenie


Lokalizacja© 2004 by pajpen